FreshMail.pl

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/plugins/revslider/includes/slider.class.php on line 116
Revolution Slider Error: Slider with alias SubPage not found.
Maybe you mean: ''
ad-screen

Content Networks Sp. z o.o. to firma oferująca swoje usługi w obszarach przepływu contentu medialnego (Media Workflow) i technologii Digital Signage, posiadająca rozległą wiedzę i doświadczenie zarówno w zakresie IT, jak i EDM (Enterprise Data Management).

Świadome połączenie tych dwóch dziedzin zaowocowało zbudowaniem mocnego portfolio firmy, w którym znajdują się takie marki jak TVP, TVN, Cyfrowy Polsat czy ATM Grupa.

U podstaw działań w obszarze Media Workflow leży idea Content Lifecycle Management (CLM). W uproszczeniu polega ona na świadomym zarządzaniu contentem na każdym etapie jego cyklu życiowego. Dzięki temu, w dowolnym stadium tego cyklu, content może być wzbogacony o dodatkową wartość.

W obszarze technologii Digital Signage Content Networks posiada software ADScreen, który jest liderem jeśli chodzi o dostarczanie systemów prezentowania i zarządzania contentem na wyświetlaczach elektronicznych. Firma wyposaża w nie sklepy, hotele i restauracje w całym kraju. Jednym z wielu klientów jest sieć RTV Euro AGD. W 150 sklepach tej marki, Content Networks obsługuje 9 tysięcy ekranów wykorzystując ponad 500 urządzeń ADPlayer.

Firma ma ofercie również inne produkty, m.in. ADWifi, ADPlanner czy ADSeller

www.adscreen.net

Lubisz whisky?

Otrzymuj Najlepszy newsletter o whisky w Polsce.

Będziesz dostawał nie tylko HOT INFO ale także materiały ekskluzywne.

Dołącz do nas!

Zapisuję się

FreshMail.pl