FreshMail.pl
DICTATOR

DICTADOR 12 – otrzymywany jest w wyniku fermentacji miodu z trzciny cukrowej z pierwszego tłoczenia, destylowanej w miedzianym alembiku, a częściowo w stalowym naczyniu. Przechowywany jest w dębowych beczkach gdzie podlega procesowi starzenia za pomocą metody Solera, by ostatecznie zostać rozlanym do butelek przy zachowaniu najostrzejszych norm kontroli jakości.
Bogaty, bursztynowy kolor z odcieniami czerwieni, zapach intensywny z nutą karmelu, miodu, osuszonych nasion i lekko palonej kawy ustępujący dębowemu aromatowi. W ustach delikatny smak karmelu, kakao i miodowy aromat delikatnej kawy..

DICTADOR 20 – kolumbijski tradycyjny rum najwyższej jakości. Rum Dictador to połączenie tradycji kolumbijskich gorzelni, europejskiego stylu i japońskich technologii butelkowania. Kolor intensywny, ciemnobursztynowy, z odcieniami czerwieni i brązu. Wyczuwalne aromaty karmelu, wanilii, suchych nasion, kawy i dębu. W ustach wzbogacone o kakao i podgrzany miód. O złożonym smaku i wyjątkowej strukturze. Wytwarzany jest z najbardziej klasycznego surowca – z syropu z trzciny cukrowej. Po destylacji Dictador 20 leżakuje w dębowych beczkach (metoda solera) przez minimum 20 lat, a następnie jest butelkowany z zachowaniem ścisłych procedur kontroli jakości.

Dictador XO Perpetual – otrzymywany jest z fermentacji wyjątkowego, dziewiczego miodu z trzciny cukrowej, destylowany w zabytkowym, miedzianym alembiku, a następnie postarzany w najwyższej jakości dębowych beczkach po Bourbonie. Na końcu,, nasz Master Blender – w ramach naszego rodzinnego Systemu Solera – wykorzystuje wszystkie swoje zmysły i umiejętności, by otrzymać unikatowy blend, używając do tego jedynie najlepszych beczek z każdego rocznika, zatwierdzonych do butelkowania przy zachowaniu norm kontroli jakości.
Ma szlachetny, mahoniowy kolor, z ciemnozłotymi refleksami. Bukiet pełen jest aromatów palonego miodu, kawy z Kolumbii, royal toffi i ciemnej czekolady. W smaku wyczuwalna słodycz kolumbijskiej kawy i ciemnej czekolady.

Dictador XO Insolent – produkowany jest z syropu z trzciny cukrowej w starych, miedzianych alembikach. Dojrzewa w starannie wyselekcjonowanych beczkach dębowych przy zastosowaniu sekretnej metody starzenia. Skomponowany jest wyjątkowych destylatów z poszczególnych roczników. Szlachetny, mahoniowy kolor, z ciemnozłotymi refleksami. Po otwarciu hipnotyzuje aromatem palonego miodu, najlepszej wanilii, royal toffi, karmelu i starzonego dębu. W smaku gładki i okrągły z nutami czystej wanilii, deseru karmelowego i słodyczą kolumbijskiej kawy. Niezwykłe długa, dębowa końcówka.

ORTODOXY GIN – przez lata Gin Ortodoxy był produkowany wyłącznie dla własnego użytku, nikt nie przypuszczał że pewnego dnia będzie on sprzedawany na całym świecie. W skład formuły ginu wchodzą min. jagody, przypraw korzenne. Cierpkość w połączeniu ze słodko-kwaśnym posmakiem nadają niespotykaną równowagę aromatu i smaku. Tonik plus plasterek cytryny i można delektować się wyjątkowym doznaniem.

TREASURE GIN – jest oparty na unikalnej kolumbijskiej
Limon Mandarino (Tangerine-Lemon), która łączy w sobie wspaniale egzotyczny słodki smak mandarynki i kwasowości cytryny. Oprócz owocowych aromatów wyczuwalna jest mięta i pieprz, które w połączeniu tworzą idealną kompozycję. Gin dojrzewa w dębowych beczkach, a uzyskana dzięki temu świeżość i gładkość, pozwala na delektowanie się trunkiem jedynie z kilkoma kostkami lodu.

Rum Claro 100 – produkcja oparta jest na najwyższych zasadach destylacji. Tworzy idealne połączenie świeżego soku z trzciny cukrowej i rodzimych drożdży. Po odbyciu procesu destylacji , Rum Claro leżakuje w dębowych beczkach przez 100 miesięcy. Ostatecznie filtrowany, aby uzyskać idealną przejrzystość i kolor, tym samym zapewnia nieskazitelnie zrównoważony smak i rozpoczyna nową erę białego rumu.

Rum Amber 100 – jest podstawą naszej serii 100miesięcznych rumów. Jego kolor idealnie odzwierciedla perfekcyjne połączenie delikatności i pikantności, które nadają mu niepowtarzalny smak. Po destylacji i leżakowaniu w dębowych beczkach, ulega procesowi dekantacji, czego efektem jest wspaniały naturalnie zachowany kolor. Rum idealny do tworzenia klasycznych koktajli, zarówno wspaniały bez jakichkolwiek dodatków.Rum Orange 100– to perfekcyjne połączenie dla tych, którzy poszukują świeżości i lekkości smaku. Doskonały do tworzenia zarówno orzeźwiających koktajli w upalne letnie dni, jak i rozgrzewających drinków z nutką przypraw w ciemne, zimowe wieczory. Połączenie naszego rumu ze skórka pomarańczy tworzą subtelny i delikatny aromat.

Rum Cafe 100 – to idealny Rum dla najbardziej wymagających , którzy cenią swój rum tak samo jak poranną kawę. Po procesie destylacji, leżakuje 100 miesięcy w dębowych beczkach , a następnie zostaje przefiltrowany przez kawę z najlepszych ziaren kolumbijskich. Zapewnia to głęboki, kawowy smak, doceniony przez koneserów, poszukujących czegoś więcej niż tylko zwykłego rumu.

www.dictador.com

Lubisz whisky?

Otrzymuj Najlepszy newsletter o whisky w Polsce.

Będziesz dostawał nie tylko HOT INFO ale także materiały ekskluzywne.

Dołącz do nas!

Zapisuję się

FreshMail.pl