FreshMail.pl

Warning: implode(): Invalid arguments passed in /wp-content/plugins/revslider/includes/slider.class.php on line 116
Revolution Slider Error: Slider with alias SubPage not found.
Maybe you mean: ''
pauljohn

PAUL JOHN
Drugi raz z nami na festiwalu z Goa w Indiach cudownego regionu wypoczynkowego Paul John Whisky Indian Single Malt.

Paul John Indian Single Malt Whisky to Premium whisky z destylarni John Distilleries ze stanu Goa w Indiach. Produkowana jest ze starannie wyselekcjonowanego sześciorzędowego jęczmienia, podwójnie destylowana w miedzianych kotłach destylacyjnych i starzona w beczkach zamerykańskiego dębu.

Paul John Single Malt została nazwana na cześć założyciela Pana Paula P. John, który jest prezesem John Distilleries Pvt. Ltd. Single Malt Paul John, produkowany przez John Distilleries w Goa posiada dzienną wydajność 3000 litrów. Master distiller, Michael John używa składników pochodzących z Indii. Jęczmień pochodzi z podnóża Himalajów i Radżastanu, woda używana do produkcji pochodzi ze świeżych ujęć wodnych, a torf jest importowany ze Szkocji. Składniki wykorzystywane do produkcji single malt Paul John to jęczmień, woda oraz drożdże. Produkt finalny ma 68%.

Ze względu na gorący klimat w Goa, whisky dojrzewa o wiele szybciej. „Angel’s Share” wynosi ok. 8% rocznie, w porównaniu do 2-3% w Szkocji. Michael John powiedział: „Whisky dojrzewana w takich temperaturach nie może leżakować tyle co whisky w Szkocji. Już po 10 latach dojrzewania, w beczce zostaje około jednej butelki płynu. Na szczęście, ciepło znacznie przyspiesza proces dojrzewania.” Wszystkie whisky Paul John nie są filtrowane na zimno.

www.pauljohnwhisky.com

Lubisz whisky?

Otrzymuj Najlepszy newsletter o whisky w Polsce.

Będziesz dostawał nie tylko HOT INFO ale także materiały ekskluzywne.

Dołącz do nas!

Zapisuję się

FreshMail.pl