CZY WHISKY MOŻNA TYLKO PIĆ?

FOOD PAIRING

Czy są jakieś ograniczenia w łączeniu smaków? Czy w obecnych czasach wszystkie możliwe przepisy zostały już wymyślone? Czy rozmaite potrawy tworzymy używając jedynie produktów kojarzonych z kuchnią?

Podczas Whisky Live Warsaw przełamujemy bariery stereotypu. Okazuje się bowiem, że niecodzienne połączenia mogą stworzyć zaskakujący efekt. Produkty, które na pierwszy rzut języka nie mają prawa występować na jednym talerzu, w duecie mogą stworzyć atrakcyjne doznanie.

Food pairing to nowatorski sposób doskonalenia sztuki kulinarnej. Zajmują się nim jedynie prawdziwi pasjonaci oraz wprawieni znawcy kulinarni. Owa dziedzina zgłębia umiejętność odnajdywania nut smakowych i zapachowych w produktach aby skomponować interesującą recepturę. Mistrzowie food pairingu przesuwają granice i bawią się na pozór niepasującymi do siebie smakami odkrywając nowe horyzonty w kuchni.

Czy jest możliwe przygotowanie potrawy z użyciem whisky? Whisky Live Warsaw Festival postanowiło odpowiedzieć na to pytanie przy pomocy innowacyjnej dziedziny. Na sesjach live cooking będziecie mogli zakosztować nowoczesnych potraw w akompaniamencie złotego trunku. Przekonacie się Państwo jak mnóstwo aromatów zawartych w whisky może wzbogacić Waszą kolację.

Do Whisky Live Warsaw 2019

pozostało:

Days
Hours
Minutes
Seconds