FreshMail.pl
WHISKY LIVE FESTIWAL 2017

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM

ZAPRASZAMY NA WOLONTARIAT Whisky Live Festival 2017!

Mili Państwo czeka Was niepowtarzalna możliwość zdobycia doświadczenia podczas pracy przy jednym z największych wydarzeń branżowych w Polsce.
Szukamy entuzjastów najwyższej klasy alkoholi, łączenia smaków i aromatów oraz dobrej zabawy. Festiwal Whisky Live w Polsce to jeden w 28 festiwali objętych znakiem światowej jakości.
Zdobywaj doświadczenie w organizacji ogólnoświatowego festiwalu, zdobywaj nowe kontakty podczas pracy z fantastyczną ekipą.

Dołącz do ekipy Whisky Live Polska

 

Co zrobić, aby zostać wolontariuszem?

Prosimy o wypełnienie kwestionariusza poniżej. Z wybranymi osobami spotkamy się na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Szukamy:

Otwartych i uśmiechniętych ludzi, którzy cenią sobie nowe możliwości i rozwój w życiu. Dodatkowym atutem będzie znajomość tematyki whisky bądź chęć dokształcenia się w tej dziedzinie. Przyda się też znajomość języków.

 

Co oferujemy?

Możliwość zdobycia doświadczenia we współorganizowaniu międzynarodowego festiwalu, gdzie nawiążecie nowe znajomości oraz poszerzycie swoje umiejętności. W chwilach wolnych od pracy będzie można także wziąć udział w darmowych pokazach filmowych, spotkaniach z twórcami i warsztatach. Praca w wolontariacie zostaje w pełni udokumentowana zaświadczeniem i referencjami Organizatorów.

Możliwość zdobycia doświadczenia podczas organizowania dużego projektu branżowego, rozwój umiejętności i pozyskanie nowych kontaktów branżowych. W momentach wolnych od pracy będzie możliwość wzięcia udziału w spotkaniach z reprezentantami i autorytetami dziedziny whisky a także wzięcia udziału w dodatkowych atrakcjach. Praca wolontariusza zostanie udokumentowana zaświadczeniem i referencjami od Organizatorów.

Zgłoszenia można przesyłać w określonym terminie.

 

Festiwal Whisky Live Warsaw — 12—13.10.2018
Start naboru: 1 września
Koniec naboru: 8 października
Rozmowy kwalifikacyjne: 9 października
Ogłoszenie wyników: 10 października

 

Wypełnij kwestionariusz
Obsługa stanowiskObsługa sesji MasterclassPunkt informacyjnyHostessaSprzedawcaTłumacz
Wypełniając formularz zgłoszeniowy dla Wolontariuszy Whisky Live oświadczam, iż jestem osobą pełnoletnią i samodzielnie wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych organizatora Festiwalu, tj. Tudor House Ltd Sp. z o.o., ul. Ludwinowska 1/37, 02-856 Warszawa, NIP 5221000403, REGON 010690416 (dalej Organizator) oraz ich przetwarzanie – zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. 2002, Nr 101, poz. 926 ze zm.) – co jest niezbędne dla celów związanych z organizacją Whisky LIve Festiwal. Oświadczam, iż powyższe dane udostępniam dobrowolnie, zostałam/-em poinformowana/-y o celu zbierania danych i zakresie ich przetwarzania oraz o tym, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, jak również ich poprawiania czy żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.Jestem osobą niepełnoletnią. Zobowiązuję się do dostarczenia zgody rodzica / opiekuna przy okazji szkolenia.Share via

Lubisz whisky?

Otrzymuj Najlepszy newsletter o whisky w Polsce.

Będziesz dostawał nie tylko HOT INFO ale także materiały ekskluzywne.

Dołącz do nas!

FreshMail.pl