BĄDŹ CZĘŚCIĄ MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU WHISKY LIVE

ZOSTAŃ PARTNEREM

Whisky Live Warsaw 2019

Zbliża się kolejna edycja Whisky Live Warsaw. Zapraszamy do współpracy przy tegorocznej edycji festiwalu w roli oficjalnego partnera lub sponsora festiwalu.

Jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy. Zapraszamy do kontaktu wszelkie organizacje i twórców, którzy mają jakiś pomysł na zaistnienie podczas Whisky Live Warsaw.

WHISKY LIVE WARSAW

NASZE STREFY

Zatoka trunków

Gin / Szampan / Koniak / Wódka / Likier / Absynt / Nalewki / Piwo po Whisky

Zatoka smaku

Food Pairing / Sery / Ostrygi / Lody / Ciastka / Czekolady

Zatoka luksusu

Wszelkie dobra luksusowe

Zatoka VIP

Miejsce do rozmów biznesowych i nie tylko...

Zatoka relaksu

Chwila wytchnienia i odpoczynku

WHISKY LIVE WARSAW

O NAS I TYM CO TWORZYMY

 

Whisky Live Warsaw to wyjątkowe święto wszystkich miłośników trunku, który zarówno na świecie jak i w Polsce bije rekordy popularności.

Kilkudziesięciu wystawców z kilkunastu krajów zaprezentuje łącznie kilkaset gatunków whisky z różnych stron świata. Ale to nie wszystko. To także okazja do poszerzenia wiedzy na temat rumu, ginu, koniaku, armaniaku, tequili itd. Większość z nich, w cenie biletu.

Festiwal to również okazja do rozmów z przedstawicielami destylarni, master blenderami, ambasadorami oraz innymi znakomitościami świata whisky.

Planowane są warsztaty szkoleniowe, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych, wiele atrakcji i konkursów, w tym na najlepszą whisky festiwalową. W skład jury wejdą m.in. autorzy książek o tym trunku (Ingvar Ronde i Dominic Roskrow). Sklep festiwalowy przygotuje na czas wydarzenie specjalne rabaty, a swoją ulubioną butelkę, spośród wszystkich dostępnych na stoiskach będzie można zakupić 23% taniej.

WHISKY LIVE WARSAW

KONTAKT

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, służymy wszelką, niezbędną pomocą.

Jarek Buss

Organizator Whisky Live Warsaw

jarek@whiskylivewarsaw.com

Michał Hasik

Koordynator ds. PR

michal@whiskylivewarsaw.com
+48 535 999 689