WHISKY LIVE WARSAW

PRAKTYCZNE INFORMACJE

KIEDY I GDZIE?

Whisky Live Warsaw 2023 potrwa dwa dni: 13—14 października 2023 r. (piątek - sobota)
Festiwal odbędzie się Centrum Konferencyjnym na Stadionie Miejskim Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3, Warszawa).

RODZAJE BILETÓW

Wejście na teren festiwalu możliwe jest za okazaniem biletu, który wymieniany jest na specjalną opaskę. W tym roku wymiana możliwa będzie na kilka godzin przed startem festiwalu.
W przypadku zakupu biletu przez Internet wystarczy okazanie go na telefonie w celu zeskanowania. Istnieje możliwość zakupienia biletów: jednodniowych oraz dwudniowych.

PAMIĘTAJ: Zerwanie lub uszkodzenie opaski z ręki wyłącza dalszy Twój udział w festiwalu. Aby móc dalej korzystać należy nabyć ponownie bilet wstępu.

START PACK

Przy wejściu każdy uczestnik festiwalu otrzymuje kieliszek festiwalowy do degustacji na smyczy (jeden na cały okres trwania festiwalu) oraz mapę z listą stoisk wystawców. Istnieje możliwość dokupienia kieliszka festiwalowego.

PŁATNOŚĆ NA FESTIWALU

Na stoiskach wystawców część alkoholi można degustować w cenie biletu. Za droższe odmiany należy płacić voucherami, które można nabyć w kasach biletowych, sklepie festiwalowym lub na indywidualnym stoisku z voucherami. Na terenie festiwalu istnieje możliwość bezgotówkowych płatności. Oznacza to możliwość płacenia własną kartą płatniczą

SKLEP FESTIWALOWY

Na terenie Whisky Live Warsaw znajduje się sklep festiwalowy – dostępne w nim alkohole można nabyć w okazyjnej cenie pomniejszonej o podatek VAT (23%).

JEDZENIE

Na dziedzińcu przez wejściem do Centrum Konferencyjnego zlokalizowane będą food-trucki z szeroką ofertą gastronomiczną.