WHISKY LIVE WARSAW

WARTO WIEDZIEĆ

Lubisz whisky?

TAK JAK MY. WITAMY NA POKŁADZIE!

Dlatego w 2014 roku zorganizowaliśmy w Warszawie festiwal whisky. Ile razy zdarzyło Ci się przyłapać na zastanawianiu się, jak wspaniale byłoby poznać smak whisky, którą chcesz kupić? Właśnie dlatego powstał festiwal! W jednym czasie i miejscu spotkasz kilkaset odmian whisky z niemal całego globu, a co najważniejsze będziesz miał okazję skosztować ich wszystkich. 

CO WARTO WIEDZIEĆ O WHISKEY LIVE WARSZAWA

Przy każdym stoisku czekać będzie producent danej whisky gotowy odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania. Festiwal to wyjątkowa okazja do spotkania i rozmowy z ambasadorami, master blenderami i przedstawicielami marek prezentowanych podczas wydarzenia.

Naszą inicjatywą jest wprowadzenie Was do świata whisky. Każda jest inna, złożona. Każdy na pewno znajdzie swój typ, ale najpierw musi zdegustować kilka propozycji. Podczas festiwalu poznacie nie tylko smaki i aromaty, ale również historię, sposoby produkcji czy pochodzenie danych marek. Festiwal wzbogacamy o wykłady, warsztaty, pokazy oraz przeróżne atrakcje wokół tematyki whisky.

Festiwal to dwa niezapomniane dni w roku.

Tak. Bilety będą dostępne online oraz w punktach dystrybucji na terenia całej Polski. Bliżej wydarzenia cena biletu wzrasta. Radzimy zakupić bilet online, aby ominąć kolejki w dniu festiwalu.

Zakupiony bilet zostanie przesłany na podany adres mailowy. Koniecznie wydrukuj dokument i wraz z dowodem tożsamości zabierz ze sobą na wydarzenie. W bramce bilet wymienisz na opaskę i kieliszek degustacyjny. Opaska upoważnia do bezpłatnej degustacji kilkuset marek whisky dostępnych na stoiskach.
Każdy, kto zakupi bilet dostaje tym samym możliwość degustacji wybranych whisky na stoiskach. W cenie biletu jest również kieliszek degustacyjny. Bilet nie upoważnia do wstępu na Masterclass, Food Pairing czy Strefy Vip.

Ideą festiwalu jest prezentacja szerokiego wachlarza różnych gatunków whisky w otwartej degustacji. Oznacza to, że podczas zakupu biletu wstępu na Whisky Live Warsaw goście są upoważnieni do bezpłatnej degustacji kilkuset whisky dostępnych na naszych stoiskach. Wystawca poinformuje Cię, które wersje trunków są przeznaczone do bezpłatnej degustacji.

Każdy uczestnik z ważnym biletem otrzyma bezpłatny kieliszek do degustacji przy wejściu na wydarzenie.

Poza dostępną w cenie biletu degustacją otwartą, cześć trunków oferujemy za dodatkową opłatą. Opłaty na stoiskach dokonujemy poprzez vouchery. Szukajcie specjalnych oznaczeń z cenami na butelkach. Pojemność płatnych shotów to 25 ml.

Whisky Live Warsaw szczyci się najbogatszą ofertą prezentowanych trunków. Zapraszamy Wystawców z całego świata chcąc zaprezentować najciekawsze propozycje dla naszych gości. Dotychczas, poza Szkocją i Irlandią, gościliśmy whisky z Finlandii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Japonii, Tajwanu, Indii, USA oraz Australii.

W sklepie festiwalowym dostępne będą wszystkie whisky dostępne na stoiskach w cenie niższej o 23%. Promocja ważna jest jedynie podczas trwania festiwalu.
Warto zabrać ze sobą dowód osobisty ze względu na charakter imprezy ;).
Jeżeli jesteś nieletni przyjdź z opiekunem. Najlepiej przyznaj się od razu, spiszemy oświadczenie, które wszystko załatwi.
Informujemy, na terenie Stadionu Miejskiego Legii Warszawa jest płatny. Radzimy jednak nie przyjeżdżać samochodem.
Zachęcamy do robienia zdjęć i publikowania ich w social media, a tym samym – dzielenia się swoim wrażeniami oraz emocjami z festiwalu. Zdjęcia z Whisky Live Warsaw to pamiątka na całe życie oraz świadectwo miło spędzonego czasu.

Naturalnie, jednak Centrum Praskie Koneser oferuje szeroką ofertę gastronomiczną, uwzględniającą wszystkie kuchnie świata. Zjedzenie lunchu poza terenem festiwalu będzie przyjemniejsze :).

Po program festiwalowy odsyłamy na nasze social media bliżej terminu organizacji Whisky Live Warsaw.

www.facebook.com/whiskylivewarsaw/

www.instagram.com/whisky_gin_festiwal_/

Na terenie festiwalu dostępne są mapy, na których oznaczone jest każde stoisko.

Przewidujemy tłumaczy, którzy będą do dyspozycji dla Was podczas festiwalu.